Pożyczka dla zadłużonych-Gotówka na już jako największa zaleta instytucji finansowych!

Pożyczka dla zadłużonych-Gotówka na już jako największa zaleta instytucji finansowych!

24 czerwca, 2019 0 przez admin

Każdy, kto zaciąga zobowiązanie w firmie pożyczkowej docenia to, jak szybko przebiega proces od złożenia wniosku do uzyskania decyzji i pieniędzy na rachunek bankowy. Jednak instytucje finansowe oferują znacznie więcej, dodatkowo bez względu na sytuację naszej zdolności kredytowej. Nawet osoby z zadłużeniami objęte są standardami dostępnymi dla pozostałych klientów, które w oczach wszystkich instytucji finansowych są solidnymi, to znaczy mają dobrą zdolność kredytową.

Raport Fundacji Kronenberga przy Citi Handlowy wskazuje jasno wszystkie zalety chwilówek oferowanych przez firmy pożyczkowe

Raport na temat chwilówek wskazuje, że dla 54 proc. ankietowanych to właśnie możliwość szybszego niż w banku uzyskania pieniędzy jest decydującym czynnikiem, który skłoniłby do zaciągnięcia zobowiązania w nagłej sytuacji. Pozostałe zalety to:

  • minimum formalności dla 36 proc.
  • brak konieczności posiadania zdolności kredytowej 31 proc.
  • oprocentowanie niższe niż w banku 9 proc. Wyniki te potwierdza autor bloga Rekin Finansów, który twierdzi, że:

„Banki tracą setki tysięcy klientów rocznie na rzecz firm pożyczkowych. Chwilówki są coraz tańsze, szczególnie te ratalne, gdzie często okazuje się już, że firma pożyczkowa daje tańszą pożyczkę ratalną niż w banku. Dostanie pożyczki w firmie pożyczkowej jest prostsze i szybsze”.

Pożyczka dla zadłużonych – gotówka na już, czyli jak przebiega proces przyznawania zobowiązania

Osoby zadłużone nie muszą martwić się, że z powodu ich nietypowej sytuacji cała procedura przedłuży się. Obecnie wystarczy złożyć wniosek przez stronę internetową. Do tego potrzebny będzie wyłącznie dowód osobisty. Niektóre firmy pożyczkowe nie sprawdzają baz, jednak wymagają informacji od wnioskującego na temat jego dochodów. Dzięki temu mogą ocenić ryzyko związane z udzieleniem zobowiązania i na tej podstawie podjąć decyzję. Oświadczenie najczęściej ma formę rozmowy telefonicznej z przedstawicielem firmy pożyczkowej.